Kawa ziarnista | Kawa arabica | Najlepsze kawy świata | Sklep internetowy z kawą. Szybka dostawa i niska cena. Satysfakcja smaku i aromatu kawy - gwarantowana. Kupuj pewnie i bezpiecznie.
 

Kawy Ekwadoru

Ekwador, czyli Galapagos to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na kawowej mapie świata. Wulkaniczne wyspy leżące samotnie na Pacyfiku, tysiąc kilometrów od najbliższego stałego lądu. Tereny, na których znajdują się okazy flory i fauny nie znanej nigdzie indziej. Gleba pełna życiodajnych składników odżywczych. Powietrze czyste jak kryształ. I klimat, który sprawia, że sadzonki kawy czują się tutaj niczym w raju. Nie potrzebują nawozów sztucznych, by dostarczać rewelacyjnych ziaren. Genialny smak i jeszcze bardziej niezwykły aromat. Kawa z Galapagos (Ekwadoru) to w istocie spełniony sen miłośnika małej czarnej.

Sortuj po
Cóż może być lepszego niż kawa uprawiana na zboczach andyjskich gór? Naprawdę niepowtarzalny smak i aromat kawy Altura SHB czyni ją jedną z ciekawszych propozycji smakoszy.
29,64 zł /250g
Typowa kawa południowoamerykańska uprawiana tylko i wyłącznie w sposób naturalny. Dzięki mrówczej pracy plantatorów uzyskała certyfikat kawy organicznej. Warto spróbować!
29,64 zł /250g
Co kryje region Ekwadoru o nazwie Vilcabamba? Jest to miejsce, w którym mieszka znacznie więcej ludzi w wieku powyżej stu lat, niż gdziekolwiek indziej. Co sprawia, że mieszkańcy żyją tak długo? Poza naturalnym środowiskiem, dalekim od zgiełku cywilizacji popijają produkt swoich plantacji - kawę, która proponujemy w naszym sklepie.
41,00 zł /250g
Vilcabamba w Ekwadorze (Equador Vilcabamba) jedno z trzech miejsc na świecie, w którym żyje znacznie więcej ludzi w wieku powyżej 100 lat, niż gdziekolwiek indziej. Czyżby doskonałe położenie, czyste otoczenie i idealny klimat były czynnikiem długowieczności?
41,00 zł /250g
Kawa z Wysp Galapagos to tak naprawdę kawa z Ekwadoru, ponieważ to ten południowoamerykański kraj jest właścicielem najbardziej niezwykłego archipelagu na Ziemi. Czy kawy tam uprawiane są również niezwykłe?
26,09 zł /250g