Kawa Peru | Ziarnista kawa arabica | Gwarancja najwyższej jakości ziaren. Profesjonalny sklep internetowy z kawą. Zapraszamy do zakupu najlepszych kaw świata. Kawa Indie, Kawa Honduras.
 

Kawy Peru

Peru to drugi co do wielkości kraj andyjski, położony w północnej ich części, nad Oceanem Spokojnym. Na większości powierzchni Peru panuje wybitnie zwrotnikowy klimat, z odmiana bardzo wilgotnego, w pobliżu Amazonii i suchego - w okolicach górskich. Okolice te, zwane potocznie Sierra, to doskonałe miejsce na uprawy między innymi kawy. Zarówno klimat, jak i położenie od 1500 do nawet 2000m n.p.m. w rejonie dawnej stolicy - Cuzco, to raj nie tylko dla turystów, ale równiez dla kawowców.

Sortuj po
Peru to kraj kontrastów. Gorące i parne lasy deszczowe strefy zwrotnikowej z jednej strony – i lodowate, ośnieżone szczyty Andów z drugiej. Kawa Peru Andes uprawiana jest co prawda na stokach gór, ale w jej „żyłach” można znaleźć całą bujną dżunglę zmysłowych smaków i aromatów...
21,21 zł /250g
Kawy peruwiańskie z rozmachem podbijają rynki całego świata. Fenomelnalna jakość, wspaniały smak, niezwykły aromat – to tylko niektóre powody, by spróbować kaw z kraju leżącego w cieniu Andów.
21,99 zł /250g
Peruwiańskie smaki kawy doskonale widoczne w kawie mielonej Skarb Andów. Faktycznie, szczęśliwi są mieszkańcy tamtych rejonów, że maja na miejscu tak wspaniałą kawę. Chcesz mieć i Ty?
28,21 zł /250g
Kawa z Andów - to chyba najkrótsza możliwa forma reklamy tej poszukiwanej arabiki. Uprawa ziaren tego rodzaju kawy gwarantuje niesamowite doznania podczas degustacji. Naprawdę warto poczuć tę magię peruwiańskiej kawy.
28,21 zł /250g
Jeśli turysta ma dostęp do miejsc, gdzie uprawia się kawę oraz może bez problemu zwiedzać całą ścieżką wytwarzania, od zbioru do pakowania i wysyłki, to oznacza, ze producenci tej peruwiańskiej kawy nie mają nic do ukrycia, a kawa jest wręcz idealna...
36,99 zł /250g
Produkcja tego gatunku kawy jest przedsięwzięciem rodzinnym: szwajcarsko-peruwiańskim. Ziarna kawy prosto z farm, które otwarte są dla wszystkich zwiedzających, trafiają prosto do klientów, bez żadnych pośredników.
36,99 zł /250g