Kawa ziarnista | Kawa arabica | Najlepsze kawy świata | Sklep internetowy z kawą. Szybka dostawa i niska cena. Satysfakcja smaku i aromatu kawy - gwarantowana. Kupuj pewnie i bezpiecznie.
 

Kawy Peru

Peru to drugi co do wielkości kraj andyjski, położony w północnej ich części, nad Oceanem Spokojnym. Na większości powierzchni Peru panuje wybitnie zwrotnikowy klimat, z odmiana bardzo wilgotnego, w pobliżu Amazonii i suchego - w okolicach górskich. Okolice te, zwane potocznie Sierra, to doskonałe miejsce na uprawy między innymi kawy. Zarówno klimat, jak i położenie od 1500 do nawet 2000m n.p.m. w rejonie dawnej stolicy - Cuzco, to raj nie tylko dla turystów, ale równiez dla kawowców.

Sortuj po
Kawy peruwiańskie z rozmachem podbijają rynki całego świata. Fenomenalna jakość, wspaniały smak, niezwykły aromat – to tylko niektóre powody, by spróbować kaw z kraju leżącego w cieniu Andów.
14,25 zł /250g
Kawy peruwiańskie z rozmachem podbijają rynki całego świata. Fenomelnalna jakość, wspaniały smak, niezwykły aromat – to tylko niektóre powody, by spróbować kaw z kraju leżącego w cieniu Andów.
14,25 zł /250g
Peruwiańskie smaki kawy doskonale widoczne w kawie mielonej Skarb Andów. Faktycznie, szczęśliwi są mieszkańcy tamtych rejonów, że maja na miejscu tak wspaniałą kawę. Chcesz mieć i Ty?
22,55 zł /250g
Kawa z Andów - to chyba najkrótsza możliwa forma reklamy tej poszukiwanej arabiki. Uprawa ziaren tego rodzaju kawy gwarantuje niesamowite doznania podczas degustacji. Naprawdę warto poczuć tę magię peruwiańskiej kawy.
22,55 zł /250g