Kawa ziarnista | Kawa arabica | Najlepsze kawy świata | Sklep internetowy z kawą. Szybka dostawa i niska cena. Satysfakcja smaku i aromatu kawy - gwarantowana. Kupuj pewnie i bezpiecznie.
 

Kawy Malawi

Republika Mamawi jest mikroskopijnym afrykańskim państewkiem, ale ze sporymi możliwościami. Szczególnie jeśli mamy na myśli możliwości uprawy krzewów kawowca. Położona w północnej części kraju wysoczyzna Nyika to obszar na wysokości 2600m n.p.m., natomiast na południu Malawi rozciąga się wyżyna Shire, która przechodzi w masyw górski Mlandżi. Oba regiony wraz z panującym klimatem podrównikowym to idealne warunki do uprawy kawy właśnie. Dlatego kawa Malawi jest taka niespotykana. Warto zasmakować tych egzotyznych smaków.

Sortuj po
Kawy w Malawi zaczęto oprawiać od 1980 roku. Ten krótki okres czasu wystarczył, a by w tak świetnych warunkach klimatycznych i geograficznych uzyskać kawę o tak wysokiej jakości. Malawi AA Plus jeszcze do niedawna była mało znana na rynku koneserów kawy. Dopiero od niedawna zaczęto doceniać jej walory smakowe i aromatyczne.
23,06 zł /250g
Malawi AA Plus jeszcze do niedawna była mało znana na rynku koneserów kawy. Dopiero od niedawna zaczęto doceniać jej walory smakowe i aromatyczne. Ciągle doskonalone metody palenia kawy mają ogromny wpływ na polepszenie smaku i aromatu. Może warto spróbować poczuć to, co czują koneserzy?
23,06 zł /250g