Kawa ziarnista | Kawa arabica | Najlepsze kawy świata | Sklep internetowy z kawą. Szybka dostawa i niska cena. Satysfakcja smaku i aromatu kawy - gwarantowana. Kupuj pewnie i bezpiecznie.
 

Kawy Zimbabwe

Zimbabwe to kraj położony w południowej Afryce, bez dostępu do morza. Przez ostatnie lata w Zimbabwe szalała hiperinflacja, co za tym idzie gospodarka bardzo mocno się skurczyła. Niemniej rozsiane po kraju plantacje kawy przetrwały. Doskonały w tym rejonie klimat oraz ukształtowanie powierzchni doskonale "rekompensują" plantatorom skutki złej polityki gospodarczej. Obecnie kawa stanowi znaczny produkcji rolniczej kraju.

Sortuj po
Kawa mielona Zimbabwe AA Plus może bez trudu konkurować z najlepszymi kawami Afryki Zachodniej. Charakteryzuje ją doskonały kształt, wielkość i jakość ziaren. Mielona charakteryzuje się pełnia aromatu i smaku.
31,78 zł /250g
Zimbabwe AA Plus może bez trudu konkurować z najlepszymi kawami z Etiopii czy Kenii. Doskonały kształt, wielkość i jakość ziaren idzie tutaj w parze z bogactwem smaku i pełnią aromatu...
31,78 zł /250g