Kawa ziarnista | Kawa arabica | Najlepsze kawy świata | Sklep internetowy z kawą. Szybka dostawa i niska cena. Satysfakcja smaku i aromatu kawy - gwarantowana. Kupuj pewnie i bezpiecznie.
 

Kawy Salwadoru

Salwador, a dokładnie El Salvador, to najmniejszy z krajów Ameryki Środkowej, położony po zachodniej stronie, nad Oceanem Spokojnym. Większość jego małej powierzchni to tereny górzyste, sięgające 2386m n.p.m. pochodzenia wulkanicznego. Obecnie na terenie Salwadoru znajduje się 61 wygasłych i czynnych wulkanów. Dominujący klimat podzwrotnikowy zapewnia stałą roczną temperaturę na poziomie 23 - 25 stopni Celsjusza. Te dwa czynniki razem stwarzają idealne warunki upraw kawowca. W naszym sklepie proponujemy kawy dostarczone wprost z rejonów pasma Sierra Madre, San Miguel, czy Santa Ana.

Sortuj po
Bardzo aromatyczna, lekko kwaskowata i niezbyt mocna kawa pochodząca znad Pacyfiku. Czystość powietrza, naturalny proces uprawy, idealny klimat i liczne, wulkaniczne wzgórza. To wszystko sprawia, że Kawa Salwadorska SHB jest tak wyśmienita. Warto spróbować.
17,35 zł /250g
Bardzo aromatyczna, lekko kwaskowata i niezbyt mocna kawa pochodząca znad Pacyfiku. Czystość powietrza, naturalny proces uprawy, idealny klimat i liczne, wulkaniczne wzgórza. To wszystko sprawia, że Salwadorska kawa mielona SHB jest tak wyśmienita. Warto spróbować.
17,35 zł /250g