strong>Salvador SHG mielona kawa 100% Arabica z Salvadoru. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Salvador SHG. Najwyższa jakość i świeżo palonej kawy.
 

Salvador SHG | Arabica | Kawa mielona

Bardzo aromatyczna, lekko kwaskowata i niezbyt mocna kawa pochodząca znad Pacyfiku. Czystość powietrza, naturalny proces uprawy, idealny klimat i liczne, wulkaniczne wzgórza. To wszystko sprawia, że Salwadorska kawa mielona SHB jest tak wyśmienita. Warto spróbować.
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
17,35

Dlaczego kawie Salvador SHG nadaliśmy nazwę Ocean łagodności ?

Jedni lubią, gdy kawa wstrząsa nimi do głębi, zabierając ich na prawdziwy rollercoaster wrażeń smakowych i zapachowych. Inni wręcz przeciwnie – cenią kawę, która nie narzuca się ze swoją ofertą, jest delikatna, pełna łagodności, dyskretnie umila czas. Właśnie taka jest kawa Salvador SHG, która oczarowuje swą subtelnością w każdym wymiarze...

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo warto poczuć, jak owoce leśne ścigają się z przyprawami korzennymi, by dostarczyć rozkoszy Twojemu podniebieniu;
 - bo krzewy, z  których pozyskiwane są ziarna, uprawiane są w warunkach ekologicznych, na terenach nieskażonych zanieczyszczeniami;
 - bo jedwabisty, delikatny smak wprowadzi Cię w rejony, z których nie chce się wracać do szarej rzeczywistości.

 

Gdzie rośnie kawa Salwador SHG ?

Salwador to niewielki, górzysty kraj leżący nad Pacyfikiem, w klimacie podzwrotnikowym. Na wysokościach ponad 1500 metrów znajdują się tereny wolne od zanieczyszczeń. Jednym słowem - istny raj dla krzewów kawowych. Odpowiednie gleby, idealna temperatura i opady to elementy, które „pracują” na sukces tej absolutnie wyjątkowej i z wielu powodów niezwykłej kawy.

 

Jak powstaje kawa arabica Salvador SHG ?

Kawa ta, zgodnie ze swoim oznaczeniem SHG, uprawiana jest na sporych wysokościach. Brak zanieczyszczeń jest jednak okupiony trudniejszymi warunkami do rozwoju roślin, dlatego też krzewy kawowe w Salwadorze dojrzewają dużo wolniej, niż ich bardziej „nizinne” odpowiedniki.
Ten pozorny minus, jest w rzeczywistości jednak wielką zaletą. Ziarna dojrzewają dłużej, ale dzięki temu każde z nich zawiera dużo więcej naturalnej słodyczy. W efekcie, walory smakowe robią wrażenie nawet na najbardziej wybrednych smakoszach filiżanki małej czarnej.

 

Co zawiera filiżanka kawy ziarnistej Salvador SHG ?

Kawa mielona Salvador SHG to zaproszenie do świata gorących, podzwrotnikowych terenów Ameryki Środkowej. Już pierwszy łyk kawy zaskoczy nas akcentami owoców leśnych i korzennych przypraw z cynamonem na czele. Niezbyt intensywny, lecz bogaty aromat ujmie nasze zmysły. Tym jednak, co uderzy nas najbardziej, będzie jedwabisty, czule delikatny smak. Pełnia odprężającego relaksu – gwarantowana !

 

Spróbuj też ziarnistej kawy Salvador SHG.

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: niska
Aromat: bardzo łagodny, ale bogaty, charakterystyczny
Smak: zharmonizowany, delikatnie owocowy
Plantacja/Region: Finca Montserrat
Body: średnie
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Ameryka Środkowa - klimat równikowy, morze i wysokość powyżej 1500 metrów nad poziomem morza. To wszystko sprawia, że kawa SHG jest niepowtarzalna, posiadająca swój twardy charakter. Naprawdę warta spróbowania.
18,99 zł /250g
Brazil Yellow Burbon jest jedną z ciekawszych kaw Ameryki Południowej. Żółte ziarno kawy nie jest zbyt popularne, ale smak i aromat jakimi może się pochwalić ten gatunek mówi sam za siebie.
19,99 zł /250g
Kawy w Malawi zaczęto oprawiać od 1980 roku. Ten krótki okres czasu wystarczył, a by w tak świetnych warunkach klimatycznych i geograficznych uzyskać kawę o tak wysokiej jakości. Malawi AA Plus jeszcze do niedawna była mało znana na rynku koneserów kawy. Dopiero od niedawna zaczęto doceniać jej walory smakowe i aromatyczne.
23,06 zł /250g
Kostaryka to więcej lazurowego morza, niż lądu. Obłędne plaże, ciepła woda oraz wspaniałe góry. Wśród tych wspaniałości dolina Tarrazu. Co kryje? Proponujemy sprawdzić na własnym podniebieniu.
19,99 zł /250g
Panama to nie tylko znany na świecie kanał, to przede wszystkim piękne plaże, wyżyny i góry. Wiecznie zielone lasy, oraz... kawa. I to jaka kawa... Zapraszamy do degustacji kawy mielonej prosto z Panamy.
28,99 zł /250g