Kawa Tanzania
 

Kawy Tanzanii

Tanzania to jedno z większych państw Afryki, położona jest w strefie równikowej. Wilgotny i cepły klimat Tanzanii, wraz z ogromną powierzchnią płaskowyżu Unyamwezi to doskonała mieszanka do uprawy jakże cennego kawowca. Oprócz ogromnego płaskowyżu, Tanzania posiada w swoich granicach sporo masywów górskich pochodzenia wulkanicznego, z najwyższą górą Afryki - Kilimanjaro na czele. Na zboczach tych wulkanicznych gór, również panują idealne warunki dla uprawy kaw. to wszystko czyni Tanzanię znaczącego gracza na rynku światowym. Proponujemy zapoznać się z aromatem i smakiem proponowanych w naszym sklepie Kaw Tanzanii.

Sortuj po
Słodkowodne jezioro Tanganika z lazurową wodą i klimat afrykański tworzą idealne warunki do uprawy kawy. Zmysłowa goryczka z delikatną nuta orzechową to symbol tej niezwykle delikatnej kawy. Spróbuj!
25,13 zł /250g
Doskonałe warunki klimatyczne i geograficzne sprawiają, że uprawiana tam kawa arabica nie ma sobie równych. Ziarna w rozmiarze AA gwarantują wręcz intensywność smaków. Jedna z bardziej znanych kaw z Tanzanii jest już dostępna w naszym sklepie.
26,99 zł /250g
Nowatorska metoda obróbki ziaren kawy nazywana metodą miodową mocno wyróżnia tę kawę wobec innych. Naprawdę warto spróbować.
27,99 zł /250g