Kawa Panama 250g | Kawa Panama 500g | 100% kawa Arabica z Panamy. Sklep internetowy z kawą ziarnistą z różnych zakątków świata.
 

Kawy Panamy

Panama jest chyba najbardziej znanym krajem Ameryki Środkowej, ze wględu na kanał łączący dwa oceany. Ale czy jest jeszcze znana z innych swoich walorów? Na pewno istotna role pełni turystyka, wszak 2490 km wybrzeża zobowiązuje. Pomimo generalnie morskiego charakteru, Panama to w ponad połowie wyżyny i góry: Kordyliera Środkowa, Kordyliera de Veragus, naszpikowana stożkami wulkanów, to tylko najbardziej znane. Czyżby to były warunki idealne dla uprawy kawowca? Jeśli dodamy do tego klimat i średnią miesięczną temperaturę na poziomie 26 - 28 °C i wysoką wilgotność, to wszystko staje się jasne. To kraina kawą płynąca...

Sortuj po
Panama to nie tylko znany na świecie kanał, to przede wszystkim piękne plaże, wyżyny i góry. Wiecznie zielone lasy, oraz... kawa. I to jaka kawa... Zapraszamy do degustacji kawy mielonej prosto z Panamy.
25,99 zł /250g
Panama to nie tylko znany na świecie kanał, to przede wszystkim piękne plaże, wyżyny i góry. Wiecznie zielone lasy, oraz... kawa. I to jaka kawa... Zapraszamy do degustacji kawy prosto z Panamy.
25,99 zł /250g
Niezwykły rarytas uprawiany w tym niewielkim kraju Ameryki Łacińskiej. Uprawiana na wysokości do 1600 m n.p.m. na zboczach wulkanu pozostawia niesamowite wrażenia.
33,69 zł /250g
Bogactwokaw.pl
  • Sklep internetowy z kawą arabica

    Bogactwokaw.pl to wyjątkowy sklep internetowy z kawą arabica i robusta. To jeden z niewielu sklepów internetowych, który posiada własną, profesjonalną palarnię kawy. To miejsce, w którym pracują prawdziwi koneserzy i znawcy kawy: osoby działające w branży od ponad 15 lat.

    Oferujemy kawy ziarniste z całego świata. Znajdziesz u nas najlepsze gatunki kaw z Ameryki Południowej i Środkowej (Brazylii, Ekwadoru, Nikaragui, Panamy, Meksyku, Peru), Afryki (Etiopii, Jemenu, Kenii, Malawi, Tanzanii), Azji (Indii, Indonezji, Papui-Nowej Gwinei) oraz Australii.

    Rozkoszuj się smakiem wybornej kawy najwyższej jakości. Zapraszamy na zakupy!

Śledź nas
Konakt
Newsletter
  • Newsletter

Copyright © 2014 - 2017 by Bogactwokaw.pl

Pozycjonowanie: MGMedia.eu