Kawa ziarnista | Kawa arabica | Najlepsze kawy świata | Sklep internetowy z kawą. Szybka dostawa i niska cena. Satysfakcja smaku i aromatu kawy - gwarantowana. Kupuj pewnie i bezpiecznie.
 

Kawy Panamy

Panama jest chyba najbardziej znanym krajem Ameryki Środkowej, ze wględu na kanał łączący dwa oceany. Ale czy jest jeszcze znana z innych swoich walorów? Na pewno istotna role pełni turystyka, wszak 2490 km wybrzeża zobowiązuje. Pomimo generalnie morskiego charakteru, Panama to w ponad połowie wyżyny i góry: Kordyliera Środkowa, Kordyliera de Veragus, naszpikowana stożkami wulkanów, to tylko najbardziej znane. Czyżby to były warunki idealne dla uprawy kawowca? Jeśli dodamy do tego klimat i średnią miesięczną temperaturę na poziomie 26 - 28 °C i wysoką wilgotność, to wszystko staje się jasne. To kraina kawą płynąca...

Sortuj po
Panama to nie tylko znany na świecie kanał, to przede wszystkim piękne plaże, wyżyny i góry. Wiecznie zielone lasy, oraz... kawa. I to jaka kawa... Zapraszamy do degustacji kawy mielonej prosto z Panamy.
28,99 zł /250g
Panama to nie tylko znany na świecie kanał, to przede wszystkim piękne plaże, wyżyny i góry. Wiecznie zielone lasy, oraz... kawa. I to jaka kawa... Zapraszamy do degustacji kawy prosto z Panamy.
28,99 zł /250g
Ręcznie zbierana i suszona na słońcu. Nabiera swoich właściwości powoli, aby swój aromat i smak oddać podczas parzenia w Twojej filiżance.
33,69 zł /250g
Niezwykły rarytas uprawiany w tym niewielkim kraju Ameryki Łacińskiej. Uprawiana na wysokości do 1600 m n.p.m. na zboczach wulkanu pozostawia niesamowite wrażenia.
33,69 zł /250g