Kawa Kongo | Kawa Congo | Kawy kongijskie | Kawa Arabica z Kongo. Sklep internetowy z kawą. Kawa Kongo Kivu Grade 4. Świetna cena kawy ziarnistej, natychmiastowa wysyłka.
 

Kawy Kongo

Kongo to jedno z największych państw Afryki, położone w samym jej sercu. Większość powierzchni Kongo to nisko położona kotlina, którą porasta dżungla, otoczona płaskowyżami, przechodzącymi od zachodu w góry, na których istnieją idealne warunki do uprawy kawowców. Szczególnym regionem, gdzie kawowce są główną rośliną uprawną jest rejon jeziora Kivu. Tradycyjne sposoby uprawy, zbiorów i palenia powodują, że kawy z Kongo sa bardzo poszukwane na rynkach światowych.

Sortuj po
Okolice afrykańskiego jeziora Kivu na terenach należących do Kongo to region uprawy doskonałej jakości kawy o tej samej nazwie. Jej moc nadaje rytm na cały dzień.
16,93 zł /250g
Afrykańska kawa arabica pochodząca z regionu niezwykłego jeziora Kivu, leżącego w samym sercu Afryki, na zboczach gór, o wysokości do 1500m n.p.m. to wymarzone miejsce dla kawy. Z takiego właśnie miejsca pochodzi poszukiwana kawa Kivu.
16,93 zł /250g