Peru SHB Skarb Andów. Kawa mielona arabica z Peru. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Peru SHB Skarb Andów. Najwyższa jakość świeżo palonej kawy.
 

Peru SHB | Arabica | Kawa mielona

Peruwiańskie smaki kawy doskonale widoczne w kawie mielonej Skarb Andów. Faktycznie, szczęśliwi są mieszkańcy tamtych rejonów, że maja na miejscu tak wspaniałą kawę. Chcesz mieć i Ty?
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
22,55

Dlaczego kawie Peru SHB nadaliśmy nazwę Skarb Andów ?

Od czasu do czasu w każdej branży pojawia się produkt, który rzuca wszystkich na kolana. Jest tak dobry, że nie musi się reklamować, by było o nim głośno. Zupełnie tak jak w przypadku kawy mielonej Peru SHB, której wartość i uznanie koneserów rosną z dnia na dzień. Warto już teraz przekonać się, czy andyjski skarb zasługuje na wystawiane mu oceny i entuzjastyczne recenzje...

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo w chwili gdy to czytasz, ta jeszcze mało znana, lecz wyborna peruwiańska kawa podbija serce kolejnego konesera „małej czarnej”;
 - bo miejsce, w którym mają szczęście rosnąć krzewy kawowca, jest wolne od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń;
 - lubisz arabiki o słodkim aromacie;
 - bo łagodność i delikatność to drugie imię tej absolutnie fantastycznej kawy;

 

Gdzie rośnie kawa Peru SHB ?

Wszyscy wiemy, jaką rolę w dzisiejszym świecie pełni reklama. To dzięki niej kawa brazylijska czy ekwadorska znana jest niemal na wszystkich kontynentach. Tymczasem w Peru, a więc praktycznie obok wspomnianych wyżej krajów znaleźć można prawdziwy kawowy skarb. Kawa peruwiańska nie musi się reklamować. Powoli, ale systematycznie podbija stoły (a mówiąc konkretniej – filiżanki) całego świata.

 

Jak powstaje kawa arabica Peru SHB ?

Skrót SHB oznacza, że plantacje krzewów kawowca znajdują się na wysokości co najmniej półtora kilometra nad poziomem morza. Na tej wysokości powietrze staje się krystalicznie czyste. Co więcej, rośliny nie są tam narażane na ataki szkodników oraz różnego rodzaju chorób. W związku z tym, krzewy nie wymagają zabiegów opryskiwania pestycydami. Same krzewy, które rosną na ocienionych zboczach Andów, nie wymagają także wspomagania nawozów sztucznych. Jednym słowem – uprawiane są w sposób całkowicie ekologiczny. Ziarna zbierane są ręcznie, starannie selekcjonowane, a następnie poddawane obróbce na mokro. Ten typ obróbki sprawia, że jakość produktu sięga ideału.

 

Co zawiera filiżanka kawy mielonej Peru SHB ?

Peru SHB to kawa w stanie czystym. Bez domieszek chemicznych środków ochrony roślin. Fakt, iż ziarna dojrzewają w miejscu 100-procentowo ekologicznym ma wpływ na efekt końcowy (a trzeba przyznać, że jest on doprawdy imponujący). Otrzymywane w ten sposób ziarna kawy gwarantują wyjątkowe doznania – zarówno smakowe, jak i zapachowe. Łagodny, przyjemny aromat i delikatny, zrównoważony smak to znak charakterystyczny peruwiańskiej kawy.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: słaba
Kwasowatość: lekka
Aromat: słodkie nuty czekolady
Smak: zrównoważony subtelny słodkawy
Plantacja/Region: villa rica
Body: pełne
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Macie ochotę skosztować, jak smakuje najlepszy etiopski towar eksportowy? Spróbujcie kawy uprawianej w regionie Sidamo nieopodal miasta Yirgacheffe. Tereny te, położone na znacznej wysokości (1800-2100 m. n.p.m.) są wymarzonym miejscem dla rozwoju krzewów kawowca. Oprócz słodkich akcentów moreli, miodu i winogron, czekają tu na Was zmysłowa gorycz czekolady i nieco przypraw, które podkreślają cudowny taniec kwiatów i owoców, który rozgrywa się w każdej filiżance wypełnionej tym napojem...
23,99 zł /250g
Jeśli turysta ma dostęp do miejsc, gdzie uprawia się kawę oraz może bez problemu zwiedzać całą ścieżką wytwarzania, od zbioru do pakowania i wysyłki, to oznacza, ze producenci tej peruwiańskiej kawy nie mają nic do ukrycia, a kawa jest wręcz idealna...
36,99 zł /250g
Bardzo aromatyczna, lekko kwaskowata i niezbyt mocna kawa pochodząca znad Pacyfiku. Czystość powietrza, naturalny proces uprawy, idealny klimat i liczne, wulkaniczne wzgórza. To wszystko sprawia, że Salwadorska kawa mielona SHB jest tak wyśmienita. Warto spróbować.
14,35 zł /250g
Całoroczne lato i monotonia życia w meksykańskim stanie Chiapas musi być przerywana od czasu do czasu. Najlepiej filiżanka lekkiej, aromatycznej kawy, doskonałej również na zimno.
16,40 zł /250g
Ameryka Środkowa - klimat równikowy, morze i wysokość powyżej 1500 metrów nad poziomem morza. To wszystko sprawia, że kawa SHG jest niepowtarzalna, posiadająca swój twardy charakter. Naprawdę warta spróbowania.
15,00 zł /250g