Honduras SHG. Kawa mielona Arabica z Hondurasu. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Honduras SHG. Najwyższa jakość świeżo mielonej kawy.
 

Honduras SHG | Arabica | Kawa mielona

Ameryka Środkowa - klimat równikowy, morze i wysokość powyżej 1500 metrów nad poziomem morza. To wszystko sprawia, że kawa SHG jest niepowtarzalna, posiadająca swój twardy charakter. Naprawdę warta spróbowania.
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
15,00

Dlaczego kawie Honduras SHG nadaliśmy nazwę Górska przygoda ?

Ponieważ gatunek ten doskonale wie, jak smakuje życie w górach na wysokości półtora kilometra nad poziomem morza, gdzie powietrze jest czyste niczym górski kryształ. To gatunek, którego nie zmogły trudne warunki. Wręcz przeciwnie – dzięki nim może zaoferować wszystkim wielbicielom porannej kawy coś zupełnie niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju...

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo warto spróbować produktu rozchwytywanego przez smakoszy na całym świecie;
 - bo aromat orzechów, kokosów i czekolady to idealny przepis na zafundowanie sobie udanego poranka;
 - bo ekologiczne warunki jej uprawy zdecydowanie przekładają się na jej niepowtarzalny smak;

 

Gdzie rośnie kawa Honduras SHG ?

Kawę w Hondurasie zaczęto uprawiać stosunkowo niedawno. Nie sądzono, ze w tak trudnych warunkach geograficznych krzewy kawowca dazą radę wydac ziarno odpowiedniej jakości. Na szczęście świetny klimat zrekompensował słabsze warunki geograficzne i na wysokości co najmniej 1500 m n.p.m. rośnie kawa, o walorach kay z pierwszej ligi światwej.

 

Jak powstaje kawa mielona arabica Honduras SHG ?

Ziarna tej kawy rosna i dojrzewają w czystym, ekologicznym środowisku. Na tej wysokości rośliny nie są nękane przez szkodniki, grzyby czy inne szkodliwe, chorobotwórcze czynniki. Dodatkowo – krzewy nie wymagają zabiegów takich jak opryskiwanie pestycydami. W efekcie, ziarna kawy SHG, które otrzymywane są w ten sposób, są zupełnie wolne od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: zrównoważona
Aromat: skórka pomarańczy, mandarynki, czarne porzeczki
Smak: delikatny, winny posmak
Plantacja/Region: Zimbabwe
Body: pełne, duże
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Kawy w Malawi zaczęto oprawiać od 1980 roku. Ten krótki okres czasu wystarczył, a by w tak świetnych warunkach klimatycznych i geograficznych uzyskać kawę o tak wysokiej jakości. Malawi AA Plus jeszcze do niedawna była mało znana na rynku koneserów kawy. Dopiero od niedawna zaczęto doceniać jej walory smakowe i aromatyczne.
23,06 zł /250g
Kawa mielona Burundi Washed AA jest jedną z najpopularniejszych kaw pochodzenia wschodnioafrykańskiego. Jej głębia smaków owocowych i niezwykła delikatność powoduje, że chce się nią delektować bez przerwy...
19,99 zł /250g
Bardzo aromatyczna, lekko kwaskowata i niezbyt mocna kawa pochodząca znad Pacyfiku. Czystość powietrza, naturalny proces uprawy, idealny klimat i liczne, wulkaniczne wzgórza. To wszystko sprawia, że Salwadorska kawa mielona SHB jest tak wyśmienita. Warto spróbować.
14,35 zł /250g
Gwatemalska arabica SHB to gwarancja doskonałej kawy. Uprawiana na zboczach wulkanicznych wzniesień, co najmniej 1600 m n.p.m., zbierana ręcznie i sortowana metodą na mokro. Warto sprawdzić, czy ten smak i aromat potrafią uwieść konesera kawy...
16,30 zł /250g
Kawy pochodzące z rejonów Ameryki Środkowej to za każdym razem "niebo" dla naszego podniebienia. Mało znana, ale doskonała kawa z Gwatemali tylko potwierdza tę regułę. Spróbujcie sami...
16,30 zł /250g