Ekwador Vilcabamba. Kawa mielona Arabica z Ekwadoru. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Ekuador Vilcabamba. Najwyższa jakość świeżo mielonej kawy.
 

Ekwador Vilcabamba | Arabica | Kawa mielona

Co kryje region Ekwadoru o nazwie Vilcabamba? Jest to miejsce, w którym mieszka znacznie więcej ludzi w wieku powyżej stu lat, niż gdziekolwiek indziej. Co sprawia, że mieszkańcy żyją tak długo? Poza naturalnym środowiskiem, dalekim od zgiełku cywilizacji popijają produkt swoich plantacji - kawę, która proponujemy w naszym sklepie.
Dostępność: Brak towaru
41,00

Dlaczego kawie Ekwador Vilcabamba nadaliśmy nazwę Tajemnica Długowieczności ?

Ponieważ jej ziarna od dawna pomagały osiągnąć sędziwy wiek mieszkańcom ekwadorskiej doliny Vilcabamba. Oczywiście nie bez znaczenia był w tym przypadku również specyficzny, absolutnie niepowtarzalny mikroklimat tego obszaru ukrytego u podnóża Andów. Dziś kawa z Vilcabamba dostępna jest także w Polsce. Warto spróbować, bo jedynym skutkiem ubocznym jej spożywania będzie... dłuższe życie.

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo czekoladowe nuty wprowadzają zmysły w stan przyjemnego transu;
 - bo aromat cytrusów sprawi, że nabierzesz niepohamowanego apetytu na życie ze smakiem;
 - bo tajemniczy składnik zawarty w niej ma moc wydłużania życia;

 

Gdzie rośnie kawa Ekwador Vilcabamba ?

Na południu Ekwadoru znajduje się miejsce, do którego pielgrzymują wycieczki turystów spragnionych, by poznać z bliska tajemnicę długowieczności. Okolice wioski Vilcabamba otoczone są postrzępionymi skałami Andów. Na wysokości półtora kilometra nad poziomem morza panuje łagodny i stabilny klimat. Do tego idealna temperatura na poziomie między 18 a 24 stopni Celsjusza i krystalicznie czyste powietrze. Trzeba przyznać, że krzewy kawowe wybrały sobie idealne miejsce do rozwoju.

 

Jak powstaje kawa mielona arabica Ekwador Vilcabamba ?

Doskonałe warunki klimatyczne i geograficzne w których rośnie ekwadorska kawa Vilcabamba zmuszają tamtejszych rolników do szczególnego jej traktowania. Ziarna kawy zbierane są wyłącznie ręcznie. Po zebraniu przechodza płukanie w idealnie czystej i wodzie górskiej zasobnej w mikroelementy. następnie ziarna są wystawiane na działanie słońca. Po wysuszeniu przechodza proces prażenia. Taki skomplkiowany cykl obróbki nadaje kawie naprawdę wyjątkowe właściwości.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: zrównoważona
Aromat: skórka pomarańczy, mandarynki, czarne porzeczki
Smak: delikatny, winny posmak
Plantacja/Region: Zimbabwe
Body: pełne, duże
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Co tworzy jedną z najbardziej aromatycznych kaw na naszej planecie? Równikowy klimat, wulkaniczne obszary upraw i idealna wysokość nad poziomem morza. Niby niewiele, niby nic takiego, a jednak... Spróbujcie sami.
33,83 zł /250g
Słodkowodne jezioro Tanganika z lazurową wodą i klimat afrykański tworzą idealne warunki do uprawy kawy. Zmysłowa goryczka z delikatną nuta orzechową to symbol tej niezwykle delikatnej kawy. Spróbuj!
25,63 zł /250g
Jeśli szukasz kaw pochodzących z naprawdę niezwykłych miejsc, skosztuj naparu z ziaren gatunku Nepal Himalaya. To prawdziwy szczyt kawowej finezji. Co więcej, podobnie jak górskie ośmiotysięczniki – przyjemność ta dostępna jest nielicznym...
317,00 zł /250g
Vilcabamba w Ekwadorze (Equador Vilcabamba) jedno z trzech miejsc na świecie, w którym żyje znacznie więcej ludzi w wieku powyżej 100 lat, niż gdziekolwiek indziej. Czyżby doskonałe położenie, czyste otoczenie i idealny klimat były czynnikiem długowieczności?
41,00 zł /250g
Jedna z najbardziej znanych egzotycznych kaw, dostępnych na europejskim rynku. Sama Papua Nowa Gwinea, to symbol egzotyki. Podobnie kawy - aromat i smak niespotykany. Warto spróbować....
25,63 zł /250g