Ekwador Vilcabamba. Kawa mielona Arabica z Ekwadoru. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Ekuador Vilcabamba. Najwyższa jakość świeżo mielonej kawy.
 

Ekwador Vilcabamba | Arabica | Kawa mielona

Co kryje region Ekwadoru o nazwie Vilcabamba? Jest to miejsce, w którym mieszka znacznie więcej ludzi w wieku powyżej stu lat, niż gdziekolwiek indziej. Co sprawia, że mieszkańcy żyją tak długo? Poza naturalnym środowiskiem, dalekim od zgiełku cywilizacji popijają produkt swoich plantacji - kawę, która proponujemy w naszym sklepie.
Dostępność: Brak towaru
42,99

Dlaczego kawie Ekwador Vilcabamba nadaliśmy nazwę Tajemnica Długowieczności ?

Ponieważ jej ziarna od dawna pomagały osiągnąć sędziwy wiek mieszkańcom ekwadorskiej doliny Vilcabamba. Oczywiście nie bez znaczenia był w tym przypadku również specyficzny, absolutnie niepowtarzalny mikroklimat tego obszaru ukrytego u podnóża Andów. Dziś kawa z Vilcabamba dostępna jest także w Polsce. Warto spróbować, bo jedynym skutkiem ubocznym jej spożywania będzie... dłuższe życie.

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo czekoladowe nuty wprowadzają zmysły w stan przyjemnego transu;
 - bo aromat cytrusów sprawi, że nabierzesz niepohamowanego apetytu na życie ze smakiem;
 - bo tajemniczy składnik zawarty w niej ma moc wydłużania życia;

 

Gdzie rośnie kawa Ekwador Vilcabamba ?

Na południu Ekwadoru znajduje się miejsce, do którego pielgrzymują wycieczki turystów spragnionych, by poznać z bliska tajemnicę długowieczności. Okolice wioski Vilcabamba otoczone są postrzępionymi skałami Andów. Na wysokości półtora kilometra nad poziomem morza panuje łagodny i stabilny klimat. Do tego idealna temperatura na poziomie między 18 a 24 stopni Celsjusza i krystalicznie czyste powietrze. Trzeba przyznać, że krzewy kawowe wybrały sobie idealne miejsce do rozwoju.

 

Jak powstaje kawa mielona arabica Ekwador Vilcabamba ?

Doskonałe warunki klimatyczne i geograficzne w których rośnie ekwadorska kawa Vilcabamba zmuszają tamtejszych rolników do szczególnego jej traktowania. Ziarna kawy zbierane są wyłącznie ręcznie. Po zebraniu przechodza płukanie w idealnie czystej i wodzie górskiej zasobnej w mikroelementy. następnie ziarna są wystawiane na działanie słońca. Po wysuszeniu przechodza proces prażenia. Taki skomplkiowany cykl obróbki nadaje kawie naprawdę wyjątkowe właściwości.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: zrównoważona
Aromat: skórka pomarańczy, mandarynki, czarne porzeczki
Smak: delikatny, winny posmak
Plantacja/Region: Zimbabwe
Body: pełne, duże