Kawa ziarnista | Kawa arabica | Najlepsze kawy świata | Sklep internetowy z kawą. Szybka dostawa i niska cena. Satysfakcja smaku i aromatu kawy - gwarantowana. Kupuj pewnie i bezpiecznie.
 

Kawy Australii

Australia to zarówno państwo, jak i najmniejszy kontynent świata. Siłą rzeczy nie posiada granic lądowych z żadnym innym państwem. Jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym, zajmującym 2. miejsce w świecie, po Norwegii. Położenie geograficzne Australii stwarza generalnie warunki do powstawania i trwania pustyń, które obejmuja znaczny obszar kraju. Pomimo tego, że jest krajem raczej nizinnym, ze średnią wysokością 330 m n.p.m. znajdują się miejsca nieco wyższe, z najwyższą Górą Kościuszki (2228 m n.p.m.), na których istnieją dogodne warunki do uprawy kawowców. Z tamtąd właśnie pochodzi jedna z najbardziej znanych kaw tego regionu. Zapraszamy do degustacji.

Sortuj po
Kawa pochodząca z Australii to prawdziwa rzadkość w sklepach z kawą. Przez długie lata kraj ten w ogóle nie eksportował tego dobrodziejstwa natury. Na szczęście obecnie jest zupełnie inaczej i tę fantastyczną kawą zachwycać się może każdy z nas.
186,69 zł /250g
To prawdziwa rzadkość na naszych stołach. Jej produkcja została wznowiona w 1980 roku, po 60 latach przerwy. Prawdziwy rarytas, zdecydowanie godny wypróbowania.
186,69 zł /250g