Kawa Nepal. Kawa mielona arabica z Nepalu. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną i ziarnistą z Dachu Świata. Najwyższa jakość świeżo palonej kawy.
 

Kawy Nepalu

Nepal to kraj niezwykły. Położony w samym sercu Dachu Świata, jak nazywane są czasem Himalaje. Bez dostępu do morza, za to z dostępem do zapierających dech w piersiach widoków. Góry zajmują aż 80 procent jego powierzchni. Pozostały skrawek jest skrupulatnie wykorzystywany na uprawy roślin, w tym także kawy. Jej plantacje znajdują się na wysokości 1500 m n.p.m. i zasilane są wodą powstałą z himalajskiego śniegu pokrywającego szczyty gór. Kawa nepalska uprawiana jest w pełni ekologicznie, bez użycia szkodliwej chemii w postaci (różnego rodzaju sztucznych nawozów). Jeśli dodamy do tego krystalicznie czyste powietrze i fakt, że ziarna są pieczołowicie zbierane ręcznie, nie zdziwi nas uznanie, jakim kawa z Nepalu cieszy się wśród najbardziej wymagających koneserów.

Sortuj po
Jeśli szukasz kaw pochodzących z naprawdę niezwykłych miejsc, skosztuj naparu z ziaren gatunku Nepal Himalaya. To prawdziwy szczyt kawowej finezji. Co więcej, podobnie jak górskie ośmiotysięczniki – przyjemność ta dostępna jest nielicznym...
67,99 zł /250g