Guatemala Maragogype | Arabica | Kawa mielona

Body: delikatne
Profil palenia: średni
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek kawy: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: niska
Aromat: wanilia, przyprawy, tytoń
Smak: łagodny, słodki, owocowy
Plantacja/Region: Guatemala
44,09 zł
*
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Arabika Guatemala Marago

Pozwól ponieść się niecodziennym nutom smaku kawy z Ameryki Środkowej. Arabika Guatemela Maragogype zapewni Ci doznania smakowe, obok których nie przejdziesz obojętnie. Gorący klimat rejonów Ameryki Środkowej sprawia, że ten wyjątkowy rodzaj kawy zawiera w sobie niezwykły bukiet kwiatów. Starannie dobierane ziarna palone w Cafe Cubo to właściwy wybór dla Ciebie.

Wieloletnia tradycja – Arabika Guatemala Maragogype

Ziarna niezwykłego rodzaju Arabiki Guatemala Maragogype uprawiane są w Gwatemalii już od 1750 roku. Po raz pierwszy wyrosły w meksykańskim mieście Maragogype, a obecnie jej sadzonki można znaleźć w różnych krajach Ameryki Łacińskiej.

Kawa jest najistotniejszym produktem eksportowym Gwatemalii. Dlatego ziarna upraw dobierane są z należytą starannością, ponieważ uprawy kawy są dumą tego kraju. Gwatemalczycy nazywają swój kraj „Ziemią wiecznej wiosny”. To właśnie dzięki specyficznym warunkom klimatycznym, takimi jak imponujące zbocza gór Sierra Madre, regularne pory deszczowe i bujna zieleń, Gwatemala posiada idealne uwarunkowanie do uprawiania tak uwielbianej przez wielu Arabiki.

Ciekawa i długa historia kawy w Gwatemalii sprawia, że mieszkańcy kraju zajmujący się kawą są doświadczeni i kompetentni. Korzystają z setek lat zebranej wiedzy, by dostarczyć Ci ziarna najwyższej jakości.

Arabika Guatemala Maragogype – niezwykły smak

Maragogype inaczej nazywana jest „słoniowym ziarnem”. Może stać się Twoją ulubioną kawą, jeżeli jesteś już wyrafinowanym kawoszem. Może także stać się Twoją ulubioną kawą, jeżeli po prostu szukasz niecodziennych doznań i złożonych smaków.

Arabika Guatemala Maragogype zaskoczy Cię pikantną nutą smakową, która zapewni dodatkowe orzeźwienie i pomoże Ci odzyskać energię. Ma specyficzną, wysoką kwaskowatość – to ona sprawi, że Twoja ciekawość będzie wzrastać z każdym łykiem napoju.

Ziarna Arabiki Guatemala Maragogype to również niezwykły owocowy aromat z dymnymi nutami. Jeżeli szukasz nowych doznań związanych z tym wyjątkowym trunkiem, to właśnie kawa dla Ciebie.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty