Colombia Reizarm | Arabica | Kawa ziarnista

Body: delikatne
Profil palenia: średni
Rodzaj: ziarnista 100% arabica
Gatunek kawy: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: niska
Aromat: bogaty
Smak: orzech laskowy, kwiaty, nuty owocowe
Plantacja/Region: Colombia
26,24 zł
*
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Colombia Supremo „Reizarm”

Kolumbijskie kawy to jedne z najlepszych, jakie możemy wybrać. Kraj ten znajduje się przy północno-zachodnim wybrzeżu Ameryki Południowej. W naszym asortymencie znajdziesz ziarnistą kawę Colombia Supremo „Reizarm”, która pochodzi z wyjątkowego klimatu i gorących ziem Kolumbii. Zapraszamy do wyboru kawy z naszej oferty.

Głębia smaku – ziarna Colombii Supremo „Reizarm”

Mieszkańcy Kolumbii rozpoczęli uprawianie kawy już w pierwszej połowie XVIII wieku. Pierwszy raz ziarna kawy pojawiły się w Kolumbii w 1723 roku, a przywieźli ją ze sobą jezuiccy misjonarze. Uprawianie kawy w Kolumbii ma blisko 300-letnią tradycję, dlatego dzisiejsi właściciele upraw mogą korzystać z wiedzy i doświadczeń swoich przodków. Krzewy kawowca dobrze przyjęły się w żyznej ziemi kolumbijskiej. Dodatkowo wyjątkowy klimat tego kraju sprawia, że Kolumbijczycy otrzymują bujne i gęste krzewy, obfitujące w owoce kawowca. Mikroklimat terenów, na których znajdują się plantacje, to połączenie wilgoci opadów w trakcie pory deszczowej i odpowiednich temperatur na wysokich zboczach ziem wulkanicznych. Kolumbijczycy wykorzystują sprzyjające warunki naturalne, wieloletnie doświadczenie i innowacje technologiczne w celu otrzymania ziaren najwyższej jakości.

Niepowtarzalne nuty Colombii Supremo „Reizarm”

W takich warunkach uprawiany jest gatunek Colombia Supremo „Reizarm”. Supremo oznacza właśnie ziarna najwyższej jakości – prawdziwą ucztę dla Twojego podniebienia. Jej niezwykły smak i aromat zachwycą Cię już przy pierwszym łyku. W tym kuszącym bukiecie smakowym odkryjesz nuty orzechowe, kwiatowe i owocowe. Aromat kawy Colombia Supremo „Reizarm” zapada w pamięć i sprawa, że chcemy wracać do jej niepowtarzalnego smaku. Kawa ta jest doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają delikatnego i subtelnego napoju, który nie podrażni żołądka i jelit. Ziarna obrabiane są metodą reizarm, opracowaną przez niemieckich specjalistów. Powstała z myślą o stworzeniu łagodnego napoju dla osób, które nie mogą pić kawy o zbyt dużej kwasowości i intensywności. Dzięki ziarnom Colombii Supremo „Reizarm” dobrze zaczniesz swój dzień od subtelnego smaku i zastrzyku energii potrzebnego w rannych godzinach. Skorzystaj z naszej oferty ziarnistych kaw!

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty