Colombia Medellin Supremo - totalnie pociągający i jedwabisty smak, idealnie na rozbudzenie zmysłów. Arabica, którą musisz spróbować. Sklep z kawą.
 

Colombia Medellin Supremo | Arabica | Kawa ziarnista

Totalnie pociągający i jedwabisty smak, idealnie na rozbudzenie zmysłów. Arabica, którą musisz spróbować.
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
19,99

Co wyróżnia kawę Colombia Medellin Supremo?

Duże, pełne ziarna. To dzięki nim smak napoju jest niezwykle spójny, zaś aromat – cudownie delikatny. Jedna z najlepszych kaw kolumbijskich.

 

Musisz mieć tę kawę, jeśli...

 - należysz do tych, którzy wiedzą, że zakazany owoc smakuje najlepiej;
 - niepohamowana ochota na kawę nachodzi Cię o każdej porze dnia i nocy (na szczęście kawa ta jest niezwykle „zrównoważona”, dlatego można ją pić praktycznie na okrągło);
 - masz ochotę na espresso, mokkę, latte, kawę po turecku (znowu masz szczęście, ponieważ w każdej postaci kawa Kolumbia Supremo Medellin oszałamia swoim smakiem).

 

Gdzie rośnie kawa Kolumbia Supremo Medellin ?

Kolumbia to istna huśtawka klimatyczna. Wielobarwny kalejdoskop krajobrazów zamknięty na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Od parujących, dusznych lasów deszczowych, aż po suche pustynie i niegościnne, przeszywające zimnem lodowce. I w tak zróżnicowanym miejscu, ponad 200 lat temu pojawiła się kawa. Dziś to prawdziwy „skarb narodowy Kolumbii” i koło zamachowe tamtejszej gospodarki. Kraj ten jest drugim eksporterem ziaren na świecie. Nic dziwnego, że państwo dba o promocję swoich absolutnie wyjątkowych produktów wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Kawa uprawiana jest w rejonach górskich, na wysokości ponad 1500 m n.p.m.  Najwyższą jakość osiągają gatunki z regionu Medellin w Kordylierze Środkowej. Kawa, którą prezentujemy może poszczycić się największymi ziarnami, tak bardzo cenionymi przez koneserów tego napoju. 

 

Jak powstaje kawa arabica Columbia Supremo Medellin - Zakazany owoc ?

Podobnie jak inne, czołowe kawy świata, Kolumbia Supremo Medellinrodzi się i dojrzewa na glebie pochodzenia wulkanicznego. Lawa, która najczęściej przybiera niszczycielską formę, pozostawia po sobie całą skarbnicę składników odżywczych. Mają one ogromny wpływ na wyjątkowy smak kawy. Drugim czynnikiem mającym niebagatelny wpływ na jakość ziaren są nowoczesne plantacje, na których wszystko podporządkowane jest temu, by produkt finalny był jak najwyższej jakości.  Wreszcie po trzecie, niepowtarzalny smak tego gatunku kawy nie byłby możliwy, gdyby nie specjalna metoda obróbki ziaren – na mokro. To ona sprawia, że z każdego ziarna możemy „wycisnąć” do filiżanki całe bogactwo rozbuchanej kolumbijskiej natury...

 

Co takiego nadzwyczajnego jest w filiżance kawy Columbia Supremo Medellin ?

 - totalnie pociągający, subtelny i jedwabisty smak;
 - lekki orzechowy akcent, w sam raz na rozbudzenie zmysłów;
 - egzotyczny, cytrusowy posmak przechodzący w tropikalną słodycz.

140 miligramów kofeiny – jedynego legalnego środka pobudzającego na świecie

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: ziarnista 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Kawa Etiopia Yirgacheffe Grade 2 jest najbardziej znaną i doceniana kawą arabica pochodzącą z Etiopii. Koneserzy kawy zgodnie uznali, ze region w prowincji Sidamo, nieopodal miasta Yirgacheffe to najlepsze miejsce do uprawy kawowców. Naprawdę warto spróbować jej smak i poczuć aromat.
23,99 zł /250g
Gwatemalska arabica SHB to gwarancja doskonałej kawy. Uprawiana na zboczach wulkanicznych wzniesień, co najmniej 1600 m n.p.m., zbierana ręcznie i sortowana metodą na mokro. Warto sprawdzić, czy ten smak i aromat potrafią uwieść konesera kawy...
16,30 zł /250g
Powiadają, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Kawa z okolic Diamantiny w Brazylii to bez dwóch zdań najlepszy przyjaciel każdego konesera tego wyśmienitego napoju. Jedna z czołowych kaw świata.
20,99 zł /250g
Brazylijska kawa z rejonu Minas Gerias. Zbierana ręcznie, suszona w słońcu. Jena z najlepszych kaw świata.
19,99 zł /250g
Kawa ta uprawiana jest w kostarykańskiej dolinie Tarrazu, charakteryzuje się indywidualnym zapachem i aromatem.
19,99 zł /250g