Colombia Peaberry | Arabica | Kawa ziarnista

Body: pełne
Profil palenia: średnie
Rodzaj: ziarnista 100% arabica
Gatunek kawy: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: średnia
Aromat: słodki
Smak: słodki karmel, szczypta gałki muszkatołowej i cynamonu
Plantacja/Region: Colombia
17,84 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Zwykła Arabika nie jest dla Ciebie wystarczająca? Szukasz niepowtarzalnych smakowych doznań, które pozostaną w Twojej pamięci? Nie musisz szukać dłużej. Arabika Kolumbia Peaberry pochodząca z upraw gorącej Kolumbii to właściwy wybór dla Ciebie. Bogactwo smaku i wyjątkowy aromat tej kolumbijskiej kawy to połączenie, obok którego nie przejdziesz obojętnie.

Kwiatowy smak - Arabika Kolumbia Peaberry

Świeżość tych starannie dobieranych ziaren pobudzi Cię do życia. To właśnie do tej kawy będziesz chętnie powracać, by na nowo odkrywać kolejne nuty smakowe. Kolumbia Peaberry jest wyjątkowym rodzajem kawy Arabika, o smaku zawierającym owocowe, kwiatowe i słodkie nuty. Subtelność Arabika Kolumbia Peaberry zapewni łagodne doznania Twoim kubkom smakowym. To do tej kawy doskonale pasuje określenie „bukiet smaków”, gdyż jej wspaniała równowaga pomiędzy słodko-lekkim body kawy i średnio-słodką kwasowością odpowiada za pełnię doznań podczas kosztowania napoju. Owocowy aromat przynosi orzeźwienie i świeżość.

Arabika Kolumbia Peaberry - drobne ziarna z żyznych kolumbijskich upraw

Arabika Kolumbia Peaberry uprawiana jest na wysokich zboczach kolumbijskich ziem. Bogactwo kolumbijskiej ziemi sprawia, że w tym kraju panują idealne wprost warunki do upraw kawy. Arabika Kolumbia Peaberry rośnie na wysokości 1200 – 1800 m n. p. m., a są to zbocza gleb wulkanicznych. Dzięki tego typu uwarunkowaniom ziarna Arabiki Kolumbia Peaberry mają jeszcze wyższą jakość. Na egzotycznych terenach Kolumbii panuje stała temperatura, oscylująca pomiędzy 17 a 23 stopniami Celsjusza, co jest idealną temperaturą dla wzrastania kawy.

Wyjątkowość ziaren tej kawy wynika także z samego ich kształtu. Peaberry to dosłownie ziarna podobne groszkom, a w Polsce często nazywane są perłowymi lub perełkowymi. Delikatnie zaokrąglone tam, gdzie zwykłe ziarna kawy są lekko spłaszczone, ziarna Peaberry rosną pojedynczo. Zamiast dwóch ziaren w łupinie wyrasta jedno, a wielu kawoszy twierdzi, że to zapewnia im ciekawszy i bogatszy smak i aromat.

Arabika Kolumbia Peaberry jest świetną propozycją dla zwolenników wyrafinowanych kaw.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty