Bogactwo Kaw

Czekolada | Ciemna | Miętowa 57 %

Cena

8,90 zł

Czekolada | Ciemna | Miętowa 57 %

  • Deserowa Czekolada Cachet Miętowa

    Są jak najlepsi przyjaciele. Niektórym trudno zrozumieć, co łączy czekoladę i miętę, ale gdy już się przekonają, zostają fanami tego połączenia. W tym wydaniu kubki smakowe mogą poczuć także delikatną chrupkość, co jeszcze dodaje uroku tej wyjątkowej czekoladzie. Jest chłodna, ale bogata, gładka, ale orzeźwiająca – to mieszanka, która nie będziesz chcieć spróbować tylko raz.

    Wszystko za sprawą wyjątkowych składników, czyli mięty pieprzowej i 57% ciemnej czekolady. Połączenie to nie mogło powstać gdzie indziej niż w Belgii, gdzie do komponowania ciemnobrązowych słodyczy podchodzi się wręcz z mistycznym pietyzmem.

    Czekoladziarnia KIM’s jest dowodem na to, że można wytwarzać doskonałe czekolady z najlepszych składników, jednocześnie dbając o zachowanie tradycji i wprowadzanie do firmy nowoczesnej technologii. Firma tworzy i produkuje najbardziej zaskakujące (i smaczne) czekolady od 1987 roku, dbając nie tylko o produkt, ale i o ludzi, którzy te czekolady tworzą.

    Ta cieniutka tabliczka to orzeźwiająca i chrupiąca rozkosz dla podniebienia, którą warto sobie zaserwować do filiżanki doskonałej kawy.