Zambia AAA mielona kawa 100% Arabica z Zambii. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Zambia AAA. Najwyższa jakość i gwarancja świeżo palonej kawy.
 

Zambia AAA | Arabica | Kawa mielona

Podczas uprawy tego gatunku kawy w Zambii, najważniejszym aspektem jest dążenie do perfekcji. Dlatego wyróżniona trzema "A" zambijska kawa to rarytas nie tylko na rynku europejskim.
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
28,70

Dlaczego warto kupić kawę mieloną Zambia AAA ?

Ponieważ proces produkcji tego gatunku kawy cechuje się obsesyjnym dążeniem do perfekcji. Niezwykle surowa selekcja sprawia, że do klienta trafią wyłącznie ziarna najlepsze z najlepszych. Zresztą symbol AAA nie widnieje tutaj przypadkowo. Na takie oznaczenie trzeba sobie zasłużyć. Czy warto podejmować tak ogromny wysiłek, by zaspokoić wymagania wybrednych kawoszy? Sprawdźcie sami...

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo symbol AAA najlepsza gwarancja jakości;
 - bo warto sprawdzić, w jaki sposób soczyste cytryny w połączeniu z delikatnymi kwiatami będą uwodzić Twoje zmysły;
 - bo słodki posmak pozostanie z Tobą na długo, wprawiając Cię w fantastycznie relaksujący stan;

 

Gdzie rośnie kawa Zambia AAA ?

Suchy, podrównikowy klimat, brak dostępu do morza i mało urodzajne gleby. Trzeba przyznać, że Natura nie jest zbyt przychylna dla Zambii. Kawa uprawiana jest w okolicach Gór Muchinga, które znajdują się w pobliżu Lusaki – stolicy Zambii. Sadzonki kawy przywędrowały do tego kraju w połowie XX wieku z Kenii i Tanzanii.

 

Jak powstaje kawa arabica Zambia AAA ?

Kawa ta po zebraniu poddawana jest obróbce metodą na sucho. Symbol potrójnej litery A oznacza, że ziarna są niezwykle starannie selekcjonowane, wybierane są jedynie te o idealnych kształtach.

 

Co zawiera filiżanka kawy ziarnistej Zambia AAA ?

Smak kawy przypomina kawy uprawiane w Kenii i Zimbabwe. Kwaskowość kawy waha się od średniej po wysoką (zależy to oczywiście od stopnia jej wypalenia). Możemy liczyć tutaj na łagodny, choć pełny smak i aromat kojarzący się z owocami cytrusowymi (cytrynami) oraz kwiatami. Całość uzupełnia słodki posmak.

 

Spróbuj również kawę ziarnistą Zambia AAA.

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: ziarnista 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: mocna
Kwasowatość: wysoka
Aromat: bogaty, owocowy
Smak: cielisty, mocny, wyrazisty
Plantacja/Region: Zambia
Body: pełne, duże
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Totalnie pociągający i jedwabisty smak, idealnie na rozbudzenie zmysłów. Arabica, którą musisz spróbować.
15,00 zł /250g
Bardzo delikatna kawa brazylijska z wyczuwalna nutą owoców mango, cytrusów i melonów. Kawa arabica dla koneserów.
12,50 zł /250g
Kawy w Malawi zaczęto oprawiać od 1980 roku. Ten krótki okres czasu wystarczył, a by w tak świetnych warunkach klimatycznych i geograficznych uzyskać kawę o tak wysokiej jakości. Malawi AA Plus jeszcze do niedawna była mało znana na rynku koneserów kawy. Dopiero od niedawna zaczęto doceniać jej walory smakowe i aromatyczne.
23,06 zł /250g
Kawy pochodzące z rejonów Ameryki Środkowej to za każdym razem "niebo" dla naszego podniebienia. Mało znana, ale doskonała kawa z Gwatemali tylko potwierdza tę regułę. Spróbujcie sami...
16,30 zł /250g
Kawa Etiopia Yirgacheffe Grade 2 jest najbardziej znaną i doceniana kawą arabica pochodzącą z Etiopii. Koneserzy kawy zgodnie uznali, ze region w prowincji Sidamo, nieopodal miasta Yirgacheffe to najlepsze miejsce do uprawy kawowców. Naprawdę warto spróbować jej smak i poczuć aromat.
23,99 zł /250g