Jamajka Blue Mountain. Najlepsza kawa ziarnista z Jamajki. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę ziarnistą arabica Jamaica Blue Mountain - Niebiańska rozkosz.
 

Jamajka Blue Mountain | Arabica | Kawa ziarnista

O znaczeniu tej wyjątkowej kawy najlepiej świadczy fakt, że niemal całą produkcję od lat wykupują Japończycy – prawdziwi koneserzy najlepszych kaw świata…
Dostępność: Wyślemy w 3-4 dni robocze
338,00

Co wyróżnia kawę Jamajka Blue Mountain ?

A co można napisać o najlepszej kawie świata poza zdaniami pełnymi zachwytu? Że kawosze wielbią ją pod niebiosa? Że mimo wysokiej ceny zainteresowanie nią cały czas rośnie? Że to prawdopodobnie najlepsza rzecz, jaką eksportuje Jamajka?

 

Musisz mieć tę kawę, jeśli...

 - chcesz spróbować kawy, o której słyszy się wyłącznie entuzjastyczne opinie;
 - masz ochotę na kawę, która jest zgodnie uważana za najlepszą na świecie;
 - opinie tych, którzy spróbowali już tego boskiego napoju sprawiają, że nie możesz się już doczekać, kiedy i ciebie spotka ten prawdziwy zaszczyt zasmakowania kawy totalnie „nie z tej ziemi”;

 

Gdzie rośnie kawa Jamaica Blue Mountain ?

Choć Jamajka kojarzy się raczej z dość rozrywkowymi sferami życia, to właśnie na tej karaibskiej wyspie istnieją warunki do uprawy tak rewelacyjnej kawy. Co ciekawe, choć sama wyspa leży w strefie tropikalnej, to na wysokości około 1800 metrów nad poziomem morza panuje stosunkowo chłodny klimat, zaś zbocza Gór Błękitnych toną w mokrej mgle. Zresztą same plantacje są obficie nawadniane przez deszcze, co w połączeniu z żyzną glebą sprawia, że ziemia wydaje wyjątkowo dorodne plony. Tereny, na których uprawiane są krzewy kawowca charakteryzują się klimatem, którego tak naprawdę nie można znaleźć nigdzie indziej. Wydaje się, że to właśnie ta wyjątkowość warunków przyrodniczo-terenowych w największym stopniu przyczynia się do tego, że kawa Jamajka Blue Mountain jest prawdziwym klejnotem Karaibów.

 

Co zawiera filiżanka kawy ziarnistej Jamajka Blue Mountain ?

Uwaga: idealny smak tej kawy osiągnąć można, używając nieco więcej zmielonych ziaren, niż jest praktykowane w przypadku innych gatunków.

Cudowna słodycz z jednej strony, delikatna kwasowość z drugiej, a pośrodku bogactwo smaków z owocami na czele oraz pełnia aromatów – wszystko to godne prawdziwej Królowej Kaw. I to oszczędne dawkowanie mocy oraz wyjątkowe zrównoważenie, jak na najlepszą kawę świata przystało.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: ziarnista 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: niewielka
Aromat: intensywny, pełny
Smak: słodki, lekki smak czekolady
Plantacja/Region: Kingston
Body: pełne
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Jedna z najlepszych kaw świata. Taka przynajmniej jest opinia prawdziwych koneserów tego szlachetnego napoju. Co to oznacza w praktyce dla Twojego podniebienia? Tylko jedno: rozkosz...
269,58 zł /250g
Krzewy tej kawy uprawiane są metodą organiczną, niepowodującą szkód w środowisku naturalnym. Produkcja i zyski ze sprzedaży podporządkowane są wspieraniu poprawy jakości życia miejscowej społeczności.
28,70 zł /250g
Cuba Serrano to prawdziwy kubański rarytas. Wspaniała, zaskakująca mieszanka aromatów owocowych z dymnymi. Zniewalające, wyrafinowane nuty przypraw i orzechów. Do tego słodka łagodność. Jeśli szukacie kawy, która w kilka chwil przeniesie Was na Kubę – wyspę jak wulkan gorącą – nie zwlekajcie ani chwili dłużej...
28,99 zł /250g
Brazylijska kawa z rejonu Minas Gerias. Zbierana ręcznie, suszona w słońcu. Jena z najlepszych kaw świata.
19,99 zł /250g
Powiadają, że diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Kawa z okolic Diamantiny w Brazylii to bez dwóch zdań najlepszy przyjaciel każdego konesera tego wyśmienitego napoju. Jedna z czołowych kaw świata.
20,99 zł /250g