Hawaii Kona Extra Fancy. Kawa mielona z Hawajów. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą hawajską kawę mieloną Hawaii Kona Extra Fancy. Najwyższa jakość świeżo mielonej kawy.
 

Hawaii Kona Extra Fancy | Arabica | Kawa mielona

Doskonała i bardzo poszukiwana kawa arabica. Doskonałe warunki wzrostu i dojrzewania ziaren na bardzo żyznym powulkanicznym podłożu bezpośrednio przekładają się na jakość ziaren kawy. Nic, tylko się delektować.
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
269,58

Dlaczego kawie Hawaii Kona Extra Fancy nadaliśmy nazwę Owoc wulkanu ?

Ponieważ krzewy, z których pozyskiwane są jej ziarna, uprawiane są na nieprawdopodobnie żyznej, hawajskiej glebie wulkanicznej. Okazuje się bowiem, że wulkany to nie tylko niszczycielska siła, lecz także potężne źródło składników odżywczych, niezwykle cennych dla wszystkich roślin. Z krzewem kawowca włącznie.

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo warto przynajmniej raz w życiu spróbować kawy, która uważana jest za najlepszą na świecie;
 - bo dawka kofeiny w niej zawarta gwarantuje zastrzyk energii na cały dzień;
 - bo jej smak i aromat pozostawia wrażenia, do których chce się nieustannie wracać;

 

Gdzie rośnie i jak powstaje kawa Hawaii Kona Extra Fancy ?

Z naszej perspektywy Hawaje to tereny znajdujące się na samych krańcach znanego nam świata. To właśnie tam, na glebie, która przepełniona jest życiodajnymi składnikami, w klimacie, który stara się jak może, by dogodzić każdej formie roślinności, rosną krzewy, z których pozyskiwana jest prawdopodobnie najlepsza kawa na naszej planecie. Ziarna zbierane są ręcznie, by nie uronić przypadkiem żadnego z nich, a następnie suszone na słońcu.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: zrównoważona
Aromat: skórka pomarańczy, mandarynki, czarne porzeczki
Smak: delikatny, winny posmak
Plantacja/Region: Zimbabwe
Body: pełne, duże
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Jeśli turysta ma dostęp do miejsc, gdzie uprawia się kawę oraz może bez problemu zwiedzać całą ścieżką wytwarzania, od zbioru do pakowania i wysyłki, to oznacza, ze producenci tej peruwiańskiej kawy nie mają nic do ukrycia, a kawa jest wręcz idealna...
38,99 zł /250g
Jedną z bardziej znanych odmian kawy mokka na rynkach światowych jest jemeńska kawa Mocha Matari. Podniebienia smakoszy zdobyła niesamowicie intensywnym smakiem długo dojrzewających ziaren na zboczach wysokich gór Jemenu. Jak podają wiarygodne źródła, jest to prawdziwa rozkosz dla podniebienia... ;)
69,99 zł /250g
Co tworzy jedną z najbardziej aromatycznych kaw na naszej planecie? Równikowy klimat, wulkaniczne obszary upraw i idealna wysokość nad poziomem morza. Niby niewiele, niby nic takiego, a jednak... Spróbujcie sami.
33,83 zł /250g
Jedna z najbardziej znanych egzotycznych kaw, dostępnych na europejskim rynku. Sama Papua Nowa Gwinea, to symbol egzotyki. Podobnie kawy - aromat i smak niespotykany. Warto spróbować....
25,63 zł /250g
Słodkowodne jezioro Tanganika z lazurową wodą i klimat afrykański tworzą idealne warunki do uprawy kawy. Zmysłowa goryczka z delikatną nuta orzechową to symbol tej niezwykle delikatnej kawy. Spróbuj!
25,63 zł /250g