Ekwador Altura | Arabica | Kawa ziarnista

Cóż może być lepszego niż kawa uprawiana na zboczach andyjskich gór? Naprawdę niepowtarzalny smak i aromat kawy Altura SHB czyni ją jedną z ciekawszych propozycji smakoszy.
Dostępność: Brak towaru
29,64

CO WYRÓŻNIA KAWĘ EKWADOR ALTURA SHB?

Kawa uprawiana w Ekwadorze ma długą tradycję, jednak dopiero dzięki organizacji Fapecafes trafiła na rynki światowe. Producent kawy organicznej Ekwador Altura SHB, należy do stowarzyszenia sprawiedliwego handlu. Organizacja ta, dba o to by krzewy rozwijały się w warunkach ekologicznych, a także o to, by rolnicy jak i jego rodzina, byli traktowani z należytym szacunkiem oraz sprawiedliwie wynagradzani za swoją pracę.

MUSISZ MIEĆ TĘ KAWĘ ARABICA, JEŚLI...

- zależy Ci, aby kawa miała certyfikat kawy organicznej;
- intryguje Cię by zasmakować kawę z Ekwadorskiego klimatu;
- lubisz kawę z lekko wyczuwalna goryczką mieszającą się z nutą karmelowej słodyczy i orzechów;
- lubisz kawę o kwiatowym aromacie, który rozprzestrzenia się po całym domu;
- lubisz kawę espresso a także kawę ze spienionym mlekiem.

GDZIE ROŚNIE KAWA EKWADOR ALTURA SHB ?

Jest to kawa organiczna, którą uprawia się na zboczach andyjskich gór. Panuje tam wyjątkowy mikroklimat, warunki pogodowe, a także bogata w mikroelementy gleba. Wszystko to daje krzewom kawowca niepowtarzalny smak i aromat.

JAK POWSTAJE KAWA ARABICA EKWADOR ALTURA SHB?

Tamtejsi rolnicy oprócz krzewów kawowca sadzą także krzewy owocowe, które mają chronić kawowce przed nadmiernym nasłonecznieniem, a także stanowią schronienie dla ptaków. Ponadto stosuje się tam tylko nawozy naturalne, a szkodniki eliminowane są w sposób biologiczny. Powstała w ten sposób kawa wyróżnia się certyfikatem kawy organicznej.

CO ZAWIERA FILIŻANKA KAWY ZIARNISTEJ EKWADOR ALTURA SHB?

Po skosztowaniu kawy Ekwador Altura SHB możesz spodziewać się bogatego, nieco kwaskowatego smaku, który uzupełnia cudowny kwiatowy aromat. Znajdziemy tu także nuty orzechowo – czekoladowe. Kawa jest dość intensywna w smaku, a zawartość kofeiny mieści się na średnim poziomie.

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Cuba Serrano to prawdziwy kubański rarytas. Wspaniała, zaskakująca mieszanka aromatów owocowych z dymnymi. Zniewalające, wyrafinowane nuty przypraw i orzechów. Do tego słodka łagodność. Jeśli szukacie kawy, która w kilka chwil przeniesie Was na Kubę – wyspę jak wulkan gorącą – nie zwlekajcie ani chwili dłużej...
28,99 zł /250g
Gwatemalska arabica SHB to gwarancja doskonałej kawy. Uprawiana na zboczach wulkanicznych wzniesień, co najmniej 1600 m n.p.m., zbierana ręcznie i sortowana metodą na mokro. Warto sprawdzić, czy ten smak i aromat potrafią uwieść konesera kawy...
16,30 zł /250g
Kawa Etiopia Yirgacheffe Grade 2 jest najbardziej znaną i doceniana kawą arabica pochodzącą z Etiopii. Koneserzy kawy zgodnie uznali, ze region w prowincji Sidamo, nieopodal miasta Yirgacheffe to najlepsze miejsce do uprawy kawowców. Naprawdę warto spróbować jej smak i poczuć aromat.
23,99 zł /250g
Kawa pochodząca z plantacji Sao Silvestre położonej w centrum płaskowyżu Cerrado w Brazylii. Doskonały smak i aromat czyni ją bardzo poszukiwana na rynku.
24,99 zł /250g
Jawa to jedna z najgęściej zaludnionych wysp świata, a większość mieszkańców utrzymuje się z rolnictwa. Na wulkanicznych wyżynach, przy doskonałym, stałym, ciepłym i wilgotnym klimacie rosną doskonałe drzewka kawowe. Oto Kawy jawajskie...
28,70 zł /250g