Bogactwo Kaw

Mieszanki

Mieszanki ariabici i robusty skomponowane dla Ciebie z najlepszych ziaren

Nie musisz wybierać między łagodnym smakiem a delikatną pianką. Możesz mieć to wszystko w jednej filiżance! Wystarczy zdecydować się na zakup mieszanki kaw. Obecnie palarnie kaw oferują niezwykle rozbudowaną ofertę mieszanek, aby każdy mógł znaleźć swój trunek idealny. Ty również możesz.

Czym są mieszanki kaw i po co się je tworzy?

Mieszanki kawowe cechuje wyjątkowość. Na podstawie dostępnych już gatunków możemy skomponować coś własnego, indywidualnego, spełniającego nasze nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Możesz np. wymieszać kilka odmian arabiki, otrzymując zupełnie nowy smak, przepełniony aromatem i bogactwem zapachów, których nie uzyskasz w gotowych opakowaniach sprzedawanych w sieciówkach.

Jeżeli z kolei arabika wydaje Ci się zbyt łagodna, dodaj ziarna robusty. Słynie ona z właściwości pobudzających, wszak zawiera cztery raz więcej kofeiny niż arabika. Dodatkowo zyskujesz niepowtarzalną i aromatyczną piankę crema, swoistą wisienkę na torcie doznań smakowych. Proporcje zależą od Ciebie lub palarni, w której się zaopatrujesz. Robusta jest wręcz stworzona do mieszanek, dlatego warto tworzyć niebanalne kompozycje przy jej użyciu.

Dla kogo mieszanki kaw?

Jeżeli nie lubisz monotonii, jesteś indywidualistą, nie znosisz kompromisów, zwłaszcza w odczuciach smakowych – mieszanki są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Posiadamy w ofercie mieszanki:

 

·         Siesta, nadające się zarówno do ekspresu ciśnieniowego, jak i kawiarki;

·         Blend Espresso oraz Blend Espresso White, w zależności od tego, czy marzy Cię mocna dawka kofeiny z pianką, czy bez.

 

Mieszanki kawowe potrafią sprawić, że będziesz mógł jednocześnie delektować się łagodnym smakiem i słodyczą wydobytą z ziaren arabiki, a do tego poczuć moc kofeiny i lekką gorycz dzięki robuście. Nigdy więcej kompromisów! Pija taką kawę, jaką lubisz najbardziej.

Zapoznaj się z pełną ofertą mieszanek kaw dostępnych w ziarnach. Już nie musisz wybierać – bogactwo aromatów czy delikatna pianka, albo łagodny smak lub zastrzyk mocy kofeiny – możesz mieć to wszystko w jednej filiżance!