Ethiopia Limu Grade 1 | Arabica | Kawa ziarnista

Body: gładkie, zbalansowane
Profil palenia: średnie
Rodzaj: ziarnista 100% arabica
Gatunek kawy: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: niska
Aromat: bogaty i lekko słodki z wyczuwalną nutą czekolady
Smak: nuty słodyczy czerwonych jagód
Plantacja/Region: Limmu
31,48 zł
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Żadnego amatora kawy nie trzeba przekonywać o najwyższej jakości gatunków, które uprawiane są na terenie Etiopii. Ten afrykański kraj od wieków specjalizuje się w produkcji wybornych ziaren, których niesamowity smak jest doceniany na całym świecie. Również gatunek Ethiopia Limu Grade 1 to prawdziwa uczta dla podniebienia dla wszystkich miłośników wyrafinowanych kompozycji smakowych.

Ten wyborny szczep pochodzi z organicznych upraw w zachodniej części Etiopii, a dokładnie z prowincji Limu, której zawdzięcza swoją nazwę. Region słynie z bardzo żyznych gleb wyróżniających się dużą zawartością glinu, co bezpośrednio przekłada się na doskonały smak każdego ziarna. Dodatkowo Ethiopia Limu Grade 1 uprawiany jest na wysokości sięgającej aż 1900 m n.p.m., dzięki czemu kawowce mają zapewnioną optymalne nawodnienie, sprzyjające ich wzrostowi. Na tle innych gatunków etiopskich, prezentowany tutaj produkt wyróżnia się stosunkowo niską kwasowością, przez to polecany jest miłośnikom delikatnych odmian. Także aromat świeżo zaparzonej kawy nie ma sobie równych, jest niezwykle bogaty i lekko słodki, z wyczuwalną nutą czekolady. Dlatego każde posiedzenie z filiżanką tego wybornego trunku to prawdziwa uczta nie tylko dla podniebienia, ale też powonienia!

Każda kawa zamówiona w naszym sklepie online to najwyższa jakość, którą docenią wszyscy smakosze. Do sprzedaży trafiają dokładnie wybrane ziarna, za których najwyższą jakość ręczymy. Zapewniamy również natychmiastową realizację zamówień, a także pokrycie kosztów dostawy w przypadku większych zakupów.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty