Costa Rica Tarrazu SHB. Kawa mielona Arabica z Kostaryki. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Costa Rica Tarrazu SHB. Najwyższa jakość świeżo mielonej kawy.
 

Costa Rica Tarrazu SHB | Arabica | Kawa mielona

Kostaryka to więcej lazurowego morza, niż lądu. Obłędne plaże, ciepła woda oraz wspaniałe góry. Wśród tych wspaniałości dolina Tarrazu. Co kryje? Proponujemy sprawdzić na własnym podniebieniu.
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
19,99

Dlaczego kawie Costa Rica Tarrazu SHB nadaliśmy nazwę Czekoladowe odurzenie ?

Każdy gatunek kawy posiada jakiś swój znak rozpoznawczy. Smak, który wyraźnie odróżnia ją od innych kaw. Aromat, którym skutecznie wabi tych, którzy jej jeszcze nie znają. Costa Rica Tarrazu wybrała właśnie czekoladę na swoje godło. Trzeba przyznać, że kawa ta jak żadna inna potrafi odurzyć, zaczarować, czy wręcz zahipnotyzować swoimi czekoladowymi nutami.

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo dzięki niej każdy poranek będzie kojarzył Ci się ze zmysłowym aromatem gorącej czekolady;
 - bo kawa uprawiana wysoko w górach dojrzewa powoli, w idealnie ekologicznych warunkach, dzień po dniu wypełniając swe ziarna tym, co w naturze zdecydowanie najlepsze;
 - bo aromat orzechów włoskich fantastycznie współgra tutaj z nutami przypraw, tworząc razem kompozycję doskonałą;

 

Gdzie rośnie kawa Costa Rica Tarrazu SHB ?

Kostaryka jest malutkim państewkiem w Ameryce Środkowej, wciśniętym pomiędzy Panamę i Nikaraguę. Jest to kraj typowo wyżynno - górzysty, poza oczywiście bajecznymi wybrzeżami Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego. Do tego panujący w tym regionie klimat to idealne warunki do uprawy krzewów kawowca. Ale śród tych znakomitych obszarów wyróżnić możemy dolinę Tarrazu. Tam rośnie właśnie ten gatunek kawy, którego smakiem rozpoznawczym jeszt czekolada. Żyzne, powulkaniczne podłoże, odpowiednia wysokość oraz krystalicznie czyste powietrze sprawiają, że aromat tej kawy jest niepowtarzalny.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: zrównoważona
Aromat: skórka pomarańczy, mandarynki, czarne porzeczki
Smak: delikatny, winny posmak
Plantacja/Region: Zimbabwe
Body: pełne, duże
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Brazil Yellow Burbon jest jedną z ciekawszych kaw Ameryki Południowej. Żółte ziarno kawy nie jest zbyt popularne, ale smak i aromat jakimi może się pochwalić ten gatunek mówi sam za siebie.
19,99 zł /250g
Kawa ta uprawiana jest w kostarykańskiej dolinie Tarrazu, charakteryzuje się indywidualnym zapachem i aromatem.
19,99 zł /250g
Brazylia praktycznie wszystkim kojarzy się z zabawą, plażą i owocowymi drinkami. Warto do tej listy dodać niezwykle delikatną i aromatyczną kawę, w której wyczuwalne są smaki czarnej herbaty, melonów, i cytrusów. Taka jest właśnie Brazil Santos.
18,99 zł /250g
Cała historia kawy zaczęła się właśnie tu, w Etiopii. Dlatego nazwa "smak pierwotny" doskonale pasuje do tego gatunku. Od wieków uprawiana w ten sam sposób. Naprawdę warto się pokusić.
18,99 zł /250g
Powszechnie uważa się, że najcenniejszym darem ziemi są brylanty. Nie jest to do końca prawda. O ile brylanty rodzą się w głębi naszej planety, o tyle ten brylant jest ciemnoczekoladowy i rodzi się na jej powierzchni. Czy słusznie nazwany został Aromatycznym brylantem? Przekonajcie się sami.
20,99 zł /250g