Ethiopia Limu Gomma | Arabica | Kawa mielona

Body: zbalansowane
Profil palenia: średni
Rodzaj: 100% arabica
Gatunek kawy: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: żywa, wibrująca
Aromat: bardzo słodki; miód, kwitnąca trawa
Smak: nuty kokosowe i miodowe
Plantacja/Region: Limu
28,52 zł
*
*
Dostępność
Wyślemy w 1-2 dni robocze
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Świeżo mielona Ethiopia Limu Grande 2 Gomma

Etiopia to jeden z czołowych producentów i eksporterów kawy. Kraj ten jest znany na całym świecie z łączenia nowoczesnych metod upraw i bogatej tradycji – historia upraw w Etiopii sięga aż XVI wieku. W Cafe Cubo znajdziesz wyjątkową, świeżo mieloną kawę Ethiopia Limu Grande 2 Gomma, która zaskoczy Cię głębią smaku.

Mielona kawa Ethiopia Limu Grande 2 Gomma

500 lat tradycji uprawiania kawy pozwoliło właścicielom upraw w Etiopii wypracować skuteczne i efektywne metody. Są one niezwykle proste i opierają się na bacznym obserwowaniu wzrostu i rozwoju krzewów kawowca. Plantatorzy korzystają z mądrości swoich przodków, dzięki której uzyskują najlepsze efekty. Kawa Ethiopia Limu Grande 2 Gomma jest zbierana ręcznie – pracownicy plantacji wybierają najlepsze ziarna, by następnie przekazać je do obróbki. Jednocześnie, dzięki tradycyjnemu podejściu do uprawiania kawy, plantacje są ekologiczne i przyjazne środowisku. Krzewy Ethiopii Limu Grande 2 Gomma rosną na wysokości 1850 m n.p.m., na wulkanicznej glebie. Mogą więc czerpać z bogactwa składników odżywczych i korzystać z odpowiedniego poziomu nasłonecznienia.

Wyjątkowy napój z ziaren Ethiopia Limu Grande

Na tak znacznych wysokościach czas wzrastania krzewów jest nieco dłuższy, jednak jakość otrzymanych owoców kawowca jest nieporównywalnie lepsza. Ethiopia Limu Grande 2 Gomma ma cytrusowe nuty smakowe i wyjątkowy, orzeźwiający aromat. Jej pełen bukiet smakowy zachwyci Cię bogactwem różnorakich nut, takich jak wyczuwalny posmak karmelu. Ethiopia Limu Grande 2 Gomma to doskonała propozycja dla każdego, kto szuka nowych kawowych doznań. To klasyczny rodzaj kawy Arabica, charakterystycznej dla etiopskich upraw. To także kawa o łagodnym smaku, gdyż ma niski poziom kwaskowatości. Dodatkowo odkryjesz w niej nuty moreli i leśnych owoców. Ethiopia Limu Grande 2 Gomma sprawdzi się zarówno jako tradycyjne espresso, jak i w wersji latte czy cappuccino. W Cafe Cubo sami wypalamy i mielimy kawę, a świeżo zmielone ziarna dostarczamy w Twoje ręce. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz Ethiopia Limu Grande 2 Gomma!

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Bestsellery

Polecane kawy

Ostatnio oglądane produkty