Brazil Fazenda Lagoa. Kawa mielona Arabica Brazylii. Sklep internetowy z kawą: Bogactwokaw.pl oferuje doskonałą kawę mieloną Brazil Fazenda Lagoa. Najwyższa jakość świeżo mielonej kawy.
 

Brazil Fazenda Lagoa | Arabica | Kawa mielona

Fazenda Lagoa to jedna z najsłynniejszych plantacji kawy w Brazylii. Jej niezwykły smak i aromat na długo pozostają w pamięci. Jeśli chciałbyś, aby pozostał również w twojej - spróbuj.
Dostępność: Wyślemy w 1-2 dni robocze
20,99

Dlaczego kawie Brazil Fazenda Lagoa nadaliśmy nazwę Plantacja rozkoszy ?

Brazylia to dla sadzonek krzewów kawowca prawdziwa „ziemia obiecana”. A za miejsce, o którym rośliny te wręcz przepadają, uchodzi plantacja Fazenda Lagoa. To tam natura każdego dnia dokłada starań, by owoce kawy czuły się jak w raju. To tam czują się one naprawdę rozkosznie...

 

Dlaczego warto kupić tę kawę mieloną ?

 - bo lekka, świetnie zbalansowana i średnio nasycona kofeiną kawa to najlepszy sposób na odprężającą przerwę pracy;
 - bo czekoladowy posmak, który pozostaje w ustach, przyprawi Cię o wyśmienity humor na wiele godzin;
 - bo warto spróbować, jak smakuje kawa, która dojrzewała w idealnych dla siebie warunkach;

 

Gdzie rośnie kawa Brazil Fazenda Lagoa ?

Najpopularniejszy w Brazylii region Minas Gerais jest połozony w Brazylii Środkowowschodniej, tuż przy stanie Rio de Janeiro. W samym centrum tego stanu znajdują się wzgórza o tej samej nazwie, tuż obok, ogromne jezioro Fazenda Lagoa. W tym mało dostępnym i słabo zaludnionym regionie znajduje się plantacja Fazenda Lagoa. Ponad czterysta hektarów upraw, na których królują krzewy kawowca. Dookoła – ogromne połacie lasów deszczowych, które produkują tony życiodajnego tlenu. Tylko w takich wyjątkowych warunkach może powstać coś naprawdę niezwykłego: jeden z najlepszych gatunków kawy na świecie....

 

Jak powstaje kawa mielona arabica Brazil Fazenda Lagoa ?

Większość kaw hodowanych w różnych częściach świata ma swoje tajemnice. Pomimo tego, że większość kaw jest zbieranych ręcznie, segregowanych i mytych, to zawsze społecznośc lokalna stosuje sobie tylko znzne metody powodujące różnorodność. Dokładnie tak samo jest zbierana brazylijska Fazenda Lagoa. Zebrane i umyte ziarna poddaje się je suszeniu w promieniach brazylijskiego słońca... I tylko plantatorzy wiedzą, co dodają, że jest taka świetna.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Specyfikacja
Rodzaj palenia kawy: średnie
Rodzaj: mielona 100% arabica
Gatunek: 100% arabica
Moc: średnia
Kwasowatość: zrównoważona
Aromat: skórka pomarańczy, mandarynki, czarne porzeczki
Smak: delikatny, winny posmak
Plantacja/Region: Zimbabwe
Body: pełne, duże
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Brazylia praktycznie wszystkim kojarzy się z zabawą, plażą i owocowymi drinkami. Warto do tej listy dodać niezwykle delikatną i aromatyczną kawę, w której wyczuwalne są smaki czarnej herbaty, melonów, i cytrusów. Taka jest właśnie Brazil Santos.
18,99 zł /250g
Powszechnie uważa się, że najcenniejszym darem ziemi są brylanty. Nie jest to do końca prawda. O ile brylanty rodzą się w głębi naszej planety, o tyle ten brylant jest ciemnoczekoladowy i rodzi się na jej powierzchni. Czy słusznie nazwany został Aromatycznym brylantem? Przekonajcie się sami.
20,99 zł /250g
Kostaryka to więcej lazurowego morza, niż lądu. Obłędne plaże, ciepła woda oraz wspaniałe góry. Wśród tych wspaniałości dolina Tarrazu. Co kryje? Proponujemy sprawdzić na własnym podniebieniu.
19,99 zł /250g
Etiopscy biegacze długodystansowi od zawsze nie mają sobie równych na wszelkich zawodach lekkoatletycznych. Być może tak niezwykłej mocy daje im właśnie ta kawa? jedno jest pewne - Limu Grade to maraton smaków...
19,99 zł /250g
Jedna z najbardziej znanych egzotycznych kaw, dostępnych na europejskim rynku. Sama Papua Nowa Gwinea, to symbol egzotyki. Podobnie kawy - aromat i smak niespotykany. Warto spróbować....
25,63 zł /250g