Bolivia Organic | Arabica | Kawa ziarnista

26,25 zł
Koszt dostawy
9,99 PLN
Stałe rabaty
dla stałych klientów
Gwarancja świeżości
kawa świeżo palona

Co wyróżnia kawę Bolivia Organic?

Kawa Boliwia Organic uznawana jest za wyjątkowo aromatyczną. Jej skład to 100%  ziaren arabiki uprawianej w rygorystycznych warunkach ekologicznych. Boliwia jest jednym z najbiedniejszych krajów świata. Pijąc kawę uprawiana w Boliwii przyczyniamy się do polepszenia warunków życia tamtejszych mieszkańców. 

 

Musisz mieć tę kawę arabica jeśli:

 - jesteś koneserem kaw z certyfikatem ekologicznym;
 - chcesz wesprzeć jeden z najbiedniejszych krajów świata;
 - lubisz kawę o delikatnym smaku;
 - cenisz zasadę „Fair trade” czyli zasadę sprawiedliwego handlu;
 - lubisz espresso, american, a także kawę ze spienionym mlekiem.

 

Gdzie rośnie kawa Bolivia Organic ?

Kawa Bolivia Organic rośnie w Andach, na wysokości około 1200 – 2000 m n.p.m. Właśnie na takiej wysokości panują perfekcyjne warunki do uprawy kawy ekologicznej. Plantatorzy uprawiający krzewy kawowca robią to z należytą i wyjątkową dbałością. Nie stosuje się tam pestycydów ani nawozów sztucznych. Kawa z tych rejonów jest najwyższej jakości. Idealna do espresso, cappuccino czy late.

 

Jak powstaje kawa Bolivia Organic ?

Aby kawa mogła nosić certyfikat kawy organicznej musi spełniać szereg rygorystycznych warunki. Już od momentu posadzenia rośliny, aż do zebrania plonów w postaci ziaren plantatorzy spełniają szereg warunków, by kawa mogła nosić miano kawy organicznej. Kawa Bolivia Organic jest produktem z półki „Fair Trade”, czyli powstaje zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu. To zasada, która uznaje człowieka ponad wszystkimi innymi wartościami, dzięki temu rolnicy mają odpowiednie warunki pracy, godziwą zapłatę, a także eliminuje niewolników i dzieci z pracy na plantacji.

 

Co zawiera filiżanka kawy Bolivia Organic ?

Kawa Bolivia Organic to łagodna arabika powstała w wyjątkowych warunkach. Po zaparzeniu można delektować się wyrazistą pianką i delikatnością. Zawarta w filiżance zaparzonej kawy kofeina pobudza do działania, a wyjątkowy aromat szybko wypełnia całe pomieszczenie.

 

Dlaczego warto wybrać nasz Sklep Internetowy z kawą ?

 - kawy w naszym sklepie są zawsze świeże, aromatyczne, najwyższej jakości - Gwarancja świeżości kawy.
 - po dokonaniu zakupu gwarantujemy ekspresową wysyłkę. Więcej informacji na na stronie: Szybka dostawa kawy.

 

Bestsellery

Polecane kawy